Головні новини Львова за 4 травня. Прямий ефір

logo


Запровадили нові правила призначення субсидій. Уряд прийняв новий закон про призначення державної допомоги. Без неї відтепер залишаться власники нових автівок, великих помешкань та заробітчани.

«Львівгаз» змушує підприємців платити за новий прилад. Газопостачальники забов’язують підприємців облаштувати свої лічильники додатковим приладом обліку. У Львівгазі стверджують, що така вимога передбачена законом.

На ринку у Кам’янці-Бузькій торгують з землі. Просто неба і в будь-яку погоду. Так у Кам’янці-Бузькій селяни торгують живими свійськими тваринами, а також м’ясною та молочною продукцією.

Флешмоб в аеропорту. Туристів зустрічали духовий оркестр «Львівські фанфари», група мажореток «Феєрія» та хор «Тоніка», усі – вихованці п’ятої школи мистецтв Львова.

Нові тролейбусні лінії. Їх проектування та будівництво замовить «Львівелектротранс». Таке рішення прийняв міськвиконком.

«Галичанка» – офіційно чемпіон України. Гандболістки поставили крапку у цьогорічній чемпіонській історії. У завершальному для львів’янок поєдинку чемпіонату України вони зійшлися у дуелі з принциповими суперницями – «Карпатами».