Головні новини Львова за 8 листопада

logo
148861_golovni_novini_lvova_za_8_listopada.jpeg


Епідемії грипу на Львівщині немає. Епідемії немає, а хворі – є. Із симптомами грипу та ГРВІ за минулий тиждень до лікарів звернулися понад дванадцять тисяч мешканців Львова та області.

До Львова доставили поранених атовців. Поранені атовці після лікування в Одесі прибули до Львова. У військово-медичному центрі Західного регіону вони пройдуть реабілітацію.

Самовільні заїзди до гаражів приберуть. Ні пройти, ні проїхати. На одній із вулиць у Львові власники приватних будинків самовільно зробили заїзди до своїх гаражів.

Обрали директора Будинку органної музики. Конкурсна комісія одноголосно проголосувала за диригента та культурного менеджера Івана Остаповича.

Всеукраїнський тур Христини Соловій. Христина Соловій зібрала аншлаг у Львівській опері. Молода співачка, яка стала популярною завдяки сучасній інтерпретації народних лемківських пісень, їздить Україною у межах туру «Жива вода».

Шахові збірні повернулися додому. Львівські гросмейстери приземлилися на рідній землі. Національні шахові збірні повернулися із континентальної першості на острові Крит.


А поділитися?Вам має сподобатись...