Головного архітектора Кам’янка-Бузького району затримали на хабарі

logo
150063_golovnogo_arhitektora_kam_janka_buzkogo_r.jpeg


Працівники управління захисту економіки НПУ у Львівській області та Радехівської місцевої прокуратури викрили головного архітектора одного з районів Львівщини в отриманні хабара. Поліція не розголошує прізвища підозрюваного, але ZAXID.NET стало відомо, що йдеться про головного архітектора Кам’янка-Бузького району Ростислава Кліща.

За даними правоохоронців, посадовця затримали у його службовому кабінеті під час отримання 5 тис. грн за сприяння у видачі будівельного паспорту для здійснення індивідуального житлового будівництва. Під час санкціонованого обшуку у кабінеті правоохоронці вилучили ще 560 дол. та 45 євро, або 16 347 грн.

Зазначено, що службовця затримали у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України, однак у нього різко погіршилося самопочуття. Відтак його відправили до лікарні.

За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України, що передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Зараз зловмисника перевіряють на причетність до скоєння інших правопорушень.

Посаду головного архітектора Кам’янка-Бузької району та начальника відділу містобудування, архітектури та будівництва Кам’янка-Бузької РДА обіймає Ростислав Кліщ. У райадміністрації повідомили, що у понеділок, 13 листопада, він перебував на робочому місці, однак сьогодні його на роботі немає.


А поділитися?Вам має сподобатись...