Головним військкомом на Львівщині став Герой України. Його призначив Залужний

logo


Головним військкомом на Львівщині став Герой України. Його призначив Залужний Денис Чаюк (зліва)

Львівський обласний ТЦК та СП

Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний своїм указом призначив Героя України ДенисаЧаюка начальником Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Про це повідомила пресслужба Львівського обласного ТЦК та СП.

Раніше цю посаду обіймав Олександр Тіщенко. Тепер на його місті буде учасник АТО/ООС Чаюк.

Новий обласний військкомбрав участь у боях за Луганський аеропорт, а також за Дебальцеве, що на Донеччині. У 2017 році він був нагороджений медаллю «За військову службу Україні».

Бувши заступником командира 128 окремої гірсько-штурмової бригади, Чаюк після початку повномасштабної війни воював у Запорізькій області. Торік 22 березня він зазнав осколкового поранення під часвизволення Малинівки Запорізької області.

У квітні минулого року президент Володимир Зеленський надав Чаюку звання Героя України «за особисту мужність і результативність у боях з окупантами, за знищення техніки й живої сили ворога». 

Нагадаємо, 17 серпня Зеленськийпідписав указ із рекомендаціями Ради національної безпеки та оборони України до Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного звільнити всіх обласних військкомів.

РНБО рекомендувало Залужному ухвалити рішення щодо керівників обласних ТЦК та СП, «припинивши практику їхніх ротацій».

Призначати нових обласних військкомів радять зарекомендаціями командувачів оперативно-тактичних угруповань та оперативно-стратегічних угруповань військ з-поміж осіб офіцерського складу, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, за умови проходження ними перевірки Службою безпеки України.