Головою Львівської ОДА призначать Маркіяна Мальського

logo


У середу, 26 червня, на засіданні уряду розглянуть призначення 35-річного юриста Маркіяна Мальського на посаду голови Львівської ОДА. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні на засідання Уряду від Адміністрації Президента будуть внесені наступні кандидатури на посади глав ОДА.. Хто ці люди? Звідки? Яким чином стали кандидатами на зазначені посади?», – написав Павло Розенко.

Нагадаємо, що 35-річний Маркіян Мальський є юристом та почесним консулом Австрії. Він є сином декана факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка, який у 2010-2014 рр. був Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Польща. Також Мальський є голова західноукраїнської філії юридичної компанії Arzinger. У 2015 році Маркіян Мальський відмовився від посади керівника ДФС у Львівській області.

Раніше Маркіян Мальський відмовився від посади голови ЛОДА. Він пояснив своє рішення неможливістю залишити посаду почесного консула Австрії та бажанням завершити роботу над докторською дисертацією. Однак потім він змінив свою думку.

Додамо також, що, за даними ЗМІ, сьогодні президент України Володимир Зеленський приїде на Львівщину та представить нового голову ЛОДА.

Павло Розенко опублікував перелік кандидатів, яких офіс президента хоче призначити на посади голів ОДА. Зокрема, головою Донецької ОДА стане Павло Кириленко, головою Закарпатської ОДА – Ігор Бондаренко, головою Київської ОДА – Михайло Бно-Айріяна, головою Луганської ОДА – Віталій Комарницький, головою Львівської ОДА – Маркіян Мальський, головою Одеської ОДА – Андрій Андрейчиков, головою Херсонської ОДА – Юрій Гусєв, головою Черкаської ОДА – Ігор Шевченко.