Горе-забудовники Львова їздять узаконюватися до Києва, – ЛМР

logo
149825_gore_zabudovniki_lvova_jizdjat_uzakonjuva.jpeg


Частина забудовників Львова, що зводять житло з порушеннями, узаконюють свої будівництва на державному рівні. Про це сьогодні, 13 листопада, під час прес-конференції розповіла керівник юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами посадовиці, забудовники змінюють категорію складності будівництва на п’яту, яка вимагає погодження не на місцевому рівні, а на державному.

«Отримують містобудівні умови і обмеження на два поверхи, а потім вирішують будувати вісім поверхів. У такому випадку Інспекція архбудконтролю зупиняє будівельні роботи, виносить штраф. Далі забудовник каже, що у нього не 3-4 категорія складності, на які дозволи видає Інспекція ДАБК, а п’ята категорія, де дозволи видаються в Києві. Їдуть в Київ, вносять зміни у проектну документацію, отримують нові документи і ми навіть не можемо провести перевірку. Таким чином ця забудова отримує документи, хоча на початку порушувався закон. А київська Інспекція (ДАБІ-ред.) узаконює такі речі», – розповіла головний юрист Львова.

Як відомо, у Львові продовжує розширяти свої володіння забудовник «Ірокс»: компанія розпродала усі квартири у зведених будинках і продовжує будувати нові.


А поділитися?