Господарський суд Львівської області стягне з “Яблуневого Дару” лише 0,37 млн грн

logo


этот материал доступен на русском

У стягненні ще близько 69,5 млн євро суд вирішив відмовити у зв’язку з пропуском “Дельта Банком” строку позовної давності.

prm.ua

prm.ua

29 жовтня 2019 року Господарський суд Львівської області прийняв рішення у справі про стягнення з ТОВ “Яблуневий Дар” на користь неплатоспроможного “Дельта Банку” та вирішив стягнути з компанії “Яблуневий дар” лише 0,37 млн грн. замість 28,09 млн грн. та 68,498 млн євро (всього – близько 69,5 млн євро).

Про це повідомив Ігор Кулак, адвокат, що представляє інтереси “Яблуневого Дару” в процесі.

За його словами, найцікавіше в цій ситуації те, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив борги ТОВ “Яблуневий Дар” (у тому числі і борг, в стягненні якого суд відмовив) на торги в рамках лоту активів неплатоспроможних банків. Торги заплановані на 7 листопада 2019 року. Про судовий програш в повідомленні про торги не згадується.

ТОВ “Яблуневий Дар” з’являлось у новинах у зв’язку з численними судовими справами про залік зустрічних вимог з “Дельта Банком”.

Нагадаємо, що “Яблуневий Дар” входить у групу підприємств, основним видом діяльності яких є переробка фруктів. Компанія належить львівському бізнесмену Тарасу Барщовському.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter