Господарський суд зменшив площу кар’єру піску на Львівщині

logo


image

Господарський суд Львівської області звузив Південно-Тростянецьке родовище, підтвердивши земельну ділянку з підробленими документами.

Господарський суд Львівської області задовільнив позов Львівської обласної прокуратури в інтересах держави до Миколаївської райдержадміністрації і ТОВ «Агробудсервіс» про повернення земельної ділянки лісового фонду, що розташована на території с.Бродки площею 4,3 га і вартістю 13,1 млн грн, у власність держави.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури, пише Dailylviv.

Встановлено, що розпорядження про надання в користування земельної ділянки не видавалось, договір не підписувався, не був зареєстрований у встановленому порядку, земельна ділянка в Державному земельному кадастрі зареєстрована пізніше, ніж права відповідачів на неї. Ця земельна ділянка була надана товариству в оренду під розширення кар’єру піску для розробки Південно-Тростянецького родовища на підставі підроблених документів.

Тож, щоб відновити порушені майнові права, прокуратура  пред’явила позов до суду, який рішенням Господарського суду Львівської області задоволено в повному обсязі.