ГПУ запевнила, що продовжує розслідувати зникнення львів’янина

logo
149231_gpu_zapevnila_wo_prodovzhue_rozsliduvati_.jpeg


11:30 10 листопада 2017 р.

До Львівської обласної ради надійшла відповідь від Генеральної прокуратури України.

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили сьогодні, 10 листопада: «До Львівської обласної ради надійшла відповідь від Генеральної прокуратури України на звернення, проголосоване депутатами на сесії 10 жовтня, щодо вжиття заходів для активізації проведення слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення місця знаходження Познякова Т.О. та розшуку, затримання і арешту підозрюваного Кінгісеппа Л.М. Відтак у документі за підписом першого заступника Генерального прокурора Дмитра Сторожука йдеться: «Надіслане Вами звернення в інтересах Познякова О. В. щодо стану досудового розслідування у кримінальному провадженні та з інших питань розглянуто».

У прес-службі обласної ради також цитують: «Повідомляю, що за результатами вивчення матеріалів кримінального провадження за підозрою Кінгісеппа Л.М. за п.п. 6,12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 289, ч. 1 ст. 263 КК України встановлено, що досудове розслідування слідчим управління ГУНП в Київській області здійснюється неефективно з порушенням вимог ст. ст. 2, 28, 40 КПК України. Більш ніж за півтора року слідства не встановлено місцезнаходження підозрюваного та трупа потерпілого».

«З огляду на те, що розслідування потребує фахового рівня більш досвідчених слідчих, з метою забезпечення найбільш ефективного слідства Генеральною прокуратурою України 09.10.2017 року здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень у вказаному кримінальному провадженні доручено Головному слідчому управлінню Генеральної прокуратури України», – цитують також у прес-службі Львівської обласної ради та нагадують: «До Львівської обласної ради звернувся батько зниклого Тараса Познякова, який 4 квітня 2016 року поїхав на власній машині до Києва, взявши з собою двох попутників, яких знайшов через популярний інтернет-сервіс «BlaBlaCar».

Як інформував «ЩЛ», зниклого безвісти львів’янина Тараса Познякова оголошено в розшук ще 6 квітня 2016 року.


А поділитися?Вам має сподобатись...