Гранд Готель у Львові можуть оштрафувати на 170 тисяч гривень за незаконну надбудову

logo
194224_grand_gotel_u_lvovi_mozhut_oshtrafuvati_n.jpeg


У міськраді хочуть оштрафувати готель на максимальну суму штрафу — 170 тисяч гривень.groupshostels.com

groupshostels.com

У центрі Львова можуть оштрафувати «Гранд-готель» за незаконну надбудову на даху. Відповідне рішення ухвалили на засіданні адмінкомісії при виконкомі ЛМР щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини.

«Ми уточнили дані у державному реєстрі нерухомого майна та виявили, що “Гранд-готель” перебуває у приватній власності фізичної особи», — повідомили під час засідання комісії.

Заступник міського голови з питань розвитку та голова адміністративної комісії Андрій Москаленко доручив на наступне засідання комісії підготувати пакет документів для накладення штрафу на юридичну особу, тобто, аби накласти на «Гранд-готель» максимальний розмір штрафу – 170 тис. гривень.

Додамо, що у січні цього року «Гранд-готель» демонтував самовільно встановлену скляну надбудову. Втім навесні перед входом у готель спорудили дашок, який перекриває тротуар на проспекті Свободи. У ЛМР неодноразово вимагали демонтувати дашок, оскільки його зведення визнали незаконним. Крім цього, навпроти готелю облаштували паркомісця, які, за словами головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, також збудували з порушеннями. Нещодавно біля ресторану готелю почали облаштовувати літні майданчики, що теж не мають відповідних дозволів.

«Гранд Готель» належить львівському бізнесмену Григорію Козловському. Після довготривалого ремонту його зі святковим парадом відкрили наприкінці березня. На відкриття у Львів прилетіла спадкоємиця американських готелів Hilton Періс Гілтон. Крім цього, Григорій Козловський є власником ресторану з акулами на площі Ринок «36По» та ресторану «Святослав» у Винниках, винниківського футбольного клубу «Рух», Винниківської тютюнової фабрики та співвласником будівельної компанії Avalon Inc. 


А поділитися?