Гранд-ліга Львова: нестримна “Галицька Здоба”

На полях спорткомплексу «Електрон» (вул. Чупринки, 130) продовжується перший чемпіонат Львова з міні-футболу, який проходить під егідою Асоціації футзалу Львівщини й відбувається за футзальними правилами.

У суботу, 10 червня, відбулися матчі відбулися матчі п’ятого туру у трьох лігах, а саме у Гранд, Першій та Другій.

У першому матчі ігрового дня Гранд-ліги між собою зустрілися команди, які перебувають на різних полюсах турнірної таблиці.

«Здвиг» намагається потрапити в трійку призерів, а «Гранд Галичина» пробує піднятися з низів турнірної таблиці.

Забігаючи наперед, варто відзначити, що саме підопічні Ігоря Піха першими відкрили рахунок в цій зустрічі (відзначився Назар Паращин). Щоправда, радість гравців «Галичини» була не довгою. Вже за шість хвилин Олег Чунис зрівняв рахунок.

Незважаючи на обмежений склад, гравці «Гранд Галичини» не відсиджувалися в захисті. Досить часто до атак своєї команди підключався у ролі п’ятого польового гравця Ігор Піх, який знову був граючим воротарем.

Забити йому, як і його партнерам, не вдалося, натомість «Здвиг» використав свої шанси. Ще у першому таймі дубль оформив Олег Чунис, а після перерви команди й взагалі влаштували парад голів, у якому краще себе проявила команда «Здвиг».

«Здвиг» – «Гранд Галичина» (Великий Дорошів) – 7:3 (2:1)

«Здвиг»: Войтик, Коробов, Ледневський, Ващишин, Бучак, Плетеницький, Коваль, Чунис, Мельник

«Гранд Галичина»:  Піх, Дідич, Паращин, Жук, Вітвицький, Пророк, Іваніско

Голи: Чунис, 6, 13, Ващишин, 21, 28, Войтик, 25, Іваніско, 27 (а/г), Ледневський, 28 – Паращин, 2, Плетеницький, 24, Пророк, 30

Попередження: Коваль, 20 – Дідич, 22

Арбітри: А. Лютий, І. Вишиваний (обидва Львів)

Одразу ж після цієї гри на майданчик СК «Електрон» вийшли «Фуджікура» та «Євробуд-КМ» .

У порівнянні з минулим матчем проти «Нових імен» у цій грі «євробудівці» недорахувалися одразу кількох гравців. Не дивно, що й результату в підсумку вони не досягли. «Фуджікура» з перших хвилин гри заволоділа територіальною ініціативою, швидко забила три голи, а після перерви впевнено довела гру до перемоги.

«Fujikura» – «Євробуд-КМ» – 5:0 (3:0)

«Fujikura»: Гондецький, Мірзаєв, А. Задорожний, І. Задорожний, Саприка, Буцик, Ковальчук, Вербний, Когут

«Євробуд-КМ»: Гаврут, Вишиваний, Хавер, Приходько, Федорчук, Пузанський, Лень

Голи: Вербний, 3, Ковальчук, 7, Когут, 13, Саприка, 27, 28

Попередження: Лень, 5, Пузанський, 20

Арбітри: І. Якимишин, Р. Хомляк (обидва Львів )

Центральний поєдинок цього туру відбувся наприкінці ігрового дня. «Галицька Здоба», якій поки що ніхто не може скласти належну конкуренцію, зустрілася з «Альтернативою», у якої на цей чемпіонат також серйозні плани. «Альтернатива» зуміла дати бій супернику, однак з результатом для цієї команди не склалося. До середини першої 15-ти хвилинки рахунок був 4:0 на користь підопічних Сергія Тригубця, До речі, сам граючий тренер відзначився хет-триком, а до завершення гри оформив покер.

Інтригу в цій грі «Альтернатива» повернула вже в другому таймі, коли Олег Калуцький підключався до атак своєї команди у якості п’ятого польового гравця.

Втім, це були лише окремі моменти гри. «Галицька здоба» впевнено перемогла 6:3 й поки що беззаперечно лідирує у чемпіонаті.

«Галицька Здоба» – «Альтернатива» – 6:3 (4:1)

«Галицька Здоба»: Возний, Тригубець, Котович, Цимбаляк, Писько, Данилюк, Ю. Когут, Федюк, Яблонський

«Альтернатива»: Бей, Близнак, Абрамчук, Еліазу, Шандра, Музика, Труш, Паранька, Адам, Лясковський, Миколюк, Калуцький, Чачунь, Емері

Голи: Тригубець, 1, 11, 12, 29, Когут, 9, Цимбаляк, 16 – Шандра, 14, Близнак, 27, Лясковський, 30

Попередження: Близнак, 24, Лясковський, 28

Арбітри: Р. Хомляк, І. Яимишин (обидва Львів)

Ще в одному поєдинку шостого ігрового дня вольову перемогу, а з нею і свою прем’єрну в чемпіонаті здобула команда «ЛМІ Медик». По ходу матчу підопічні Сергія Вацяка програвали, але зуміли не те, що відіграти пропущені голи, а й здобути перемогу з рахунком 5:3. Окремо хотілося б відзначити гол-шедевр гравця «Спільноти» Степана Кунтого, який безперечно претендує на кращий гол чемпіонату.

«Спільнота» – «ЛМІ Медик» – 3:5 (1:0)

«Спільнота»: Волощенко, Сороківський, Галаджун, Ділай, Шокарев, Кунтий, Бабич, Хмиз

«ЛМІ Медик»: Мичка, Чурко, Романів, Палиг, Ярошик, Іванишин, Коваль, Лопушанський, Якимов, Данилевський

Голи: Коваль, 19, Іванишин, 20, Лопушанський, 27, Палиг, 28, 30 – Хмиз, 15, Кутий, 24, Бабич, 24

Попередження: Кунтий, 8, Шокарев, 23, – Мичка, 16

Арбітри: І. Вишиваний, А. Лютий (обидва Львів)