Грета, Чарлі і Сірко: у Львові шукають сім’ї для 7 собак (Фото)

logo


МІСТО

Усі фото: ЛКП “Лев”

На Facebook-сторінці ЛКП «Лев» оприлюднили фотографії та історії ще 7 собак, для яких шукають сім’ї. 

Серед поганої погоди, постійних клопотів та робочих дедлайнів, має бути, щось, що покращить настрій на цілий день та розфарбує світ навколо яскравими барвами.  Тому знайомтеся з нашими 7 новенькими собачками, – повідомляють у центрі «усиновлення».

Маунт, 1 рікМісце відлову: вул.МайорівкаЛицарська благородність та вишукані манери – ці слова як найкраще характеризують Маунта. Йому було би добре мати біля себе близьку по духу людину, з якою вечорами він буде вести розмови про щось високе.
Ася, 2 рокиМісце відлову: вул.ПатонаПриваблива дівчинка з дружнім характером. Любить ніжності та багато обіймів.От тільки повідок для неї – це щось нове, але наш кінолог обов’язково над цим попрацює.
Блонді, 1 рікМісце відлову: вул.СяйвоЯкби ця білявка брала участь у конкурсі краси, то точно би зайняла перше місце. І не тільки тому що, вона красуня. Блонді неймовірно розумна і тактовна дівчинка. Проводити час із нею – саме задоволення.
Герда, 5 роківМісце відлову: вул.ДемнянськаМрійлива молода леді, яка часто роздумує про щось своє  дівоче. Будь-яке спілкування для Герди – ніби ковток свіжого повітря, а хочеться, щоб вона завжди була огорнута увагою.
Сірко, 8 роківМісце відлову: вул.ПекарськаСірко має настільки мудрі очі, що не залишається сумнівів що він багато чого бачив в житті, але, швидше за все, не завжди хороше. Він потребує того, хто зможе його навчити не з таким сумом дивитися на світ.
Грета, 2 рокиМісце відлову: вул.СихівськаВольова енергійна дівчинка стане справжньою берегинею подвір’я та добрим другом для хорошої сім’ї.
Чарлі, 2 рокиМісце відлову: вул.ХвильовогоСпокійний, врівноважений хлопець. Здавалося би, нічого особливого, але він вміє дивитися з такою любов’ю, що важко встояти і не забрати його додому.

Додамо, ЛКП «Лев» розташоване на вулиці Промисловій, 56. Телефон: 068 5354545.

Нагадаємо, раніше Galnet розповідав, що треба знати перед тим як взяти у родину собаку або кота з ЛКП «Лев». Детальніше про це читайте ТУТ. 

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.