Грибовицький полігон стане еко-парком для відпочинку, – Садовий

logo


За словами очільника міста, зараз чотири великі європейські компанії змагаються на міжнародному тендері, який передбачає рекультивацію сміттєзвалища біля Львова. Йдеться про грецьку JV Mesogeos S.A, українську Rodina, консорціум французької SUEZ і турецького ONUR, а також консорціум турецької JV GOKSIN INSAAT, азербайджанської HAYAT GROUP та польської VEKTO SP. Z O.O.

Андрій Садовий додав, що конкурс проводиться на високому рівні, тож львівський полігон стане після оновлення цілком безпечним. 

Із вересня в Грибовичах ведуть підготовчі роботи для рекультивації, а до кінця року міський голова Львова пообіцяв підписати контракт із переможцем тендеру.

“4 роки – і на місці полігону отримаємо абсолютно новий класний простір. Треба тепер думати що будемо там робити. Може ґольф?”, – додав Андрій Садовий.

Раніше директор ЛКП “Зелене місто” Вадим Ноздря розповідав, що рекультивацію в Грибовичах біля Львова проводитимуть у два етапи – технічний та біологічний. Перший мають завершити за два роки – це вирівнювання й терасування поверхні полігону, накриття його захисним екраном і будівництво інженерних мереж. Другий етап передбачає біологічну рекультивацію.

Нагадаємо, литовці слідкуватимуть за тим, як у Львові будують сміттєпереробний завод.