Гройсман пообіцяв виділити кошти на обладнання для перинатального центру у Львові

logo
149289_grojsman_poobicjav_vidiliti_koshti_na_obl.jpeg


У п’ятницю, 10 листопада, голова Володимир Гройсман пообіцяв виділити кошти для придбання обладнання для Львівського обласного перинатального центру. Про це на своїй сторінці написала народна депутатка Оксана Юринець.

«Під час своєї робочої поїздки я був у Львові і дивився на цей недобудований об’єкт, і пообіцяв допомогти його завершити. Все, що я обіцяю, завжди звик виконувати. Були виділені 45 млн грн на добудову, зараз добудова триває, далі постане питання про забезпечення обладнанням і це потребуватиме ще додаткового фінансування. Позавчора у мене був голова Львівської ОДА і ми це питання обговорювали. Зараз я шукаю можливість перейти до другої обіцянки – знайти кошти на фінансування обладнання», – сказав Гройсман під час «Години запитань до уряду», однак не уточнив про яку суму йдеться.

Як інформував ZAXID.NET, частина перинатального центру у Львові має запрацювати до кінця 2017 року. Зазначимо, реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру за 82,53 млн грн проводить ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд». Підрядник має завершити реконструкцію у травні 2018 року. Львівський перинатальний центр на вул. Дж. Вашингтона, 6 припинив свою діяльність у вересні 2013 року.


А поділитися?Вам має сподобатись...