Гройсмана проситимуть навчити Садового поводитися зі сміттям

logo


«Закрити сміттєзвалище і почати проект рекультивації. Нехай Садовий не каже, що громада блокує процес. Вимагаємо, щоб рекультивація не передбачала жодної експлуатації сміттєзвалища. Люди не довіряють Садовому і написали звернення до глави уряду Володимира Гройсмана», – про це в інтерв’ю «Високому Замку» повідомив еколог, громадський активіст, депутат Дублянської міської ради Ігор Іванюк.

232

Видання повідомляє, що жителі Грибовичів та Малехова ініціюють зустріч з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, — щоб глава уряду офіційно виступив гарантом у вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища.

«Просимо зустрічі з прем’єром. Люди хочуть, щоб влада в особі перших осіб держави виступила так званим третейським суддею між владою Львова та місцевою громадою. Бо влада Львова неспроможна щось робити. Хочемо, щоб гроші на рекультивацію було виділено, знайдено ділянку для сміттєпереробного заводу, проведено конкурс», – наголошує Ігор Іванюк.

На запитання кореспондента «ВЗ» про те, що на соціальні гарантії Малехова з бюджету Львова виділено кругленьку суму — на зведення школи, ремонт доріг, амбулаторію сімейного типу… Депутат відповів:

«Львівська міська рада в особі Андрія Садового — великі аферисти! Бо школа мала бути збудована ще у 2006 році. Була підписана чотиристороння угода між облрадою, районною радою, Малехівською та Грибовицькою сільрадами про побудову інфраструктурних об’єктів та забезпечення водою жителів сіл. З 2006 року у Грибовичах стоїть недобудований народний дім, а у Малехові — руїни школи. Те, що влада пропонує зараз, мало би бути виконано десять років тому».

Ігор Іванюк констатує, що в області немає вільних земель під сміттєпереробний завод.

«Землями розпоряджається Держгеокадастр. Ця структура підпорядковується Гройсману. Голова Львівської ОДА Олег Синютка це не може вирішити на своєму рівні, міська влада теж. Міській владі треба надати ділянку, допомогти провести тендер. Хочемо зустрітися з Гройсманом, бо знаємо, що він на посаді мера Вінниці облаштував для свого міста хороше сміттєзвалище. Хочемо, щоб він порадив Садовому, як можна вирішити цю проблему у Львові», – підкреслив депутат Дублянської міської ради.

Як повідомляв Львівський портал, завтра, 30 вересня, відбудеться візит Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на Львівщину, внаслідок чого у Львівській ОДА стався переполох.