Громадські спортивні організації міста Львова придбали спортивну форму та спортивний інвентар на суму 2 200 000 грн. за кошти міського бюджету

logo


У 2016 році з міського бюджету м. Львова виділено 2 200 000 грн.  для закупівлі спортивної  форми та спортивного інвентарю для громадських спортивних організацій.

На сьогодні придбано спортивну форму та спортивний інвентар  на загальну суму 1 823 671, 79 грн. Із придбаного інвентарю: спортивні форми, ігрові форми, тренажери, спортивні снаряди, м’ячі, бліни та грифи, велосипеди, шпаги для фехтування, татамі, манекени боцівські, шахи та електронні годинники, надувна арка, волейбольні сітки  та табло, маніжки, фішки, секундоміри та інше.

“У нашому місті безліч спортивних організацій, вихованці яких представляють м. Львів на спортивних аренах не лише місцевого, а й міжнародного рівнів, і створення належних умов для тренувань є запорукою їхнього успіху у спортивній кар’єрі. Тому дуже важливо забезпечити кожну з них необхідним спортивним інвентарем та спортивною формою. Я переконаний, що і в майбутньому ці завдання залишатимуться для нас в пріоритеті», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.