Групу львів’ян-розбійників триматимуть під вартою

logo
148588_grupu_lviv_jan_rozbijnikiv_trimatimut_pid.jpeg


08.11.2017, 09:31

разбойное нападение, иностранцыЧоловіків, які вчинили розбійний напад на чотирьох іноземців на Львівщині, триматимуть під вартою. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За участі Львівської місцевої прокуратури №3, згідно з рішенням Пустомитівського районного суду, взято під варту трьох львів’ян, які вчинили 3 листопада розбійний напад на чотирьох громадян Туреччини. Інцидент трапився близько 21.00 у лісосмузі між селами Липники та Деревач на Львівщині. Зловмисники, погрожуючи іноземцям зброєю, заволоділи їхніми особистими речами та грошовими коштами на суму близько 240 тис. грн. у еквіваленті.

Порушників затримали неподалік одного із ресторанів на проспекті Червоної Калини у Львові та під час обшуку автомобіля правоохоронці виявили і вилучили предмети, схожі на зброю, камуфляжний одяг та гроші. За цим фактом, працівниками поліції внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.187 КК України (розбій, спрямований на заволодіння майном у великих розмірах). Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років із конфіскацією майна.

Мужчин, совершивших разбойное нападение на четырех иностранцев на Львовщине, держать под стражей. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

При участии Львовской местной прокуратуры №3, согласно решению Пустомытовского районного суда, взяты под стражу трое львовян, совершившие 3 ноября разбойное нападение на четырех граждан Турции. Инцидент произошел около 21.00 в лесополосе между селами Липники и Деревач на Львовщине. Злоумышленники, угрожая иностранцам оружием, завладели их личными вещами и деньгами на сумму около 240 тыс. грн. в эквиваленте.

Нарушителей задержали возле одного из ресторанов на проспекте Красной Калины во Львове, и во время обыска автомобиля правоохранители обнаружили и изъяли предметы, похожи на оружие, камуфляжную одежда и деньги. По данному факту, работниками полиции внесены сведения в Едрей по признакам уголовного преступления, предусмотренного ч.4 ст.187 УК Украины (разбой, направленный на завладение имуществом в крупных размерах). Санкция указанной статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы сроком до 15 лет с конфискацией имущества.


А поділитися?