Гучне вбивство таксиста у Львові й досі не розкрили

logo


Правоохоронці і досі не розкрили гучне вбивство таксиста, що трапилося наприкінці серпня у Львові на вул. Стуса. Тоді невідомі, замість розплатитися, просто вбили водія: одна із куль розірвала чоловікові серце.

Про це розповів в інтерв’ю «Вголосу» начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександр Шляховський.

За його словами, це єдине нерозкрите вбивство на Львівщині, що трапилися впродовж року. А таких було 45. Відтак воно залишається найважчою справою.

«Тоді 64-річний водій таксі підвозив двох чоловіків, які, замість розплатитися, вистрелили йому в груди. На жаль, куля пройшла через серце, розірвала його і чоловік помер в лікарні, не прийшовши до тями», – нагадав обставини вбивства Олександр Шляховський.

І додав: «Це одна з найважчих справ на сьогодні. Тому що ще не розкрита», – каже він.

Водночас наголосив, що і цей злочин буде невдовзі розкритим. Щоправда, наразі відмовився повідомити деталі.

Вбивство, яке шокувало Львів

Нагадаємо, 27 серпня близько 11:00 до поліції надійшло повідомлення про те, що у Львові, на вулиця Василя Стуса, 47, поранили людину. Зателефонувала жінка, яка розповіла, що незнайомий чоловік із кровотечею зайшов у ресторан “Форес”. Він встиг повідомити, що є водієм таксі і що в нього стріляли.

Чоловіка госпіталізували, втім у лікарні він помер на операційному столі. Ще майже годину його намагалися реанімувати.

«Куля пройшла по центру серця, чим зруйнувала, по суті, всі його важливі структури. І попри те, що хірургам вдалося його зшити – серце не працювало», – розповідали лікарі.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0