Гурток з медіаграмотності стартував у Моршинській громаді

logo


15 Травня 2024, 16:45

У Моршинській громаді стартував медіапроєкт «Район.Діти» 540

У Моршинській громаді стартував медіапроєкт «Район.Діти»

В
Моршинській громаді відбулося перше заняття гуртка з медіаграмотності в рамах проєкту «Район.Діти».

Заняття провела журналістка Район.Моршин Ірина Павлів, 14 травня в музеї-садибі Степана Бандери в селі Воля-Задеревацька.  Учасниками стали діти,
які відвідують гурток «Бандерівська воля».

Школярі говорили про те, що таке медіаграмотність, вчилися аналізувати та критично сприймати
інформацію. Дізнались як працює медіа  і приміряли на себе роль журналістів та операторів. 

Під час заняття діти розділились на групи й використовуючи гаджети, відзняли і змонтували свої перші коротенькі сюжети. По завершенню зустрічі їх продемонстрували всім учасникам.

Ірина Павлів розповіла дітям про роботу мережі Район.in.ua, її діяльність та розвиток. Звернула особливу увагу на проєкт «Район.Діти» і його мету.

«Сьогодні тут було дуже цікаво, гамірно, багато корисної інформації й море позитивних емоцій. Найбільше адреналіну отримала спостерігаючи як діти приміряють на себе ролі медійників, як дискутують і намагаються придумати сюжет, що буде цікавіший ніж в іншої команди», –
поділилась враженнями журналістка.

Національна мережа гіперлокальних медіа Район.in.ua запустила проєкт Район. Діти у травні 2023 року. Під час занять діти навчаються основ медіаграмотності, інформаційної гігієни задля того, аби розвинути практичні навички свідомого та критичного мислення.

Мережа гуртків
працює у 10 громадах Волині. Упродовж травня-листопада 2023 року їх відвідали понад 800 дітей. У травні 2024 року проєкт стартував і у Львівській області.