Гуртожиток на Тиктора у Львові планують відремонтувати

logo


МІСТО

Земельна ділянка на вулиці Тиктора, 5 є зареєстрована і числиться в постійному користуванні інституту післядипломної освіти

Фото: ЛОДА

Департамент освіти і науки Львівської ОДА ініціює процес реставрації будівлі гуртожитку на вулиці Тиктора, 5, який перебуває на балансі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Будівля гуртожитку потребує ремонту як ззовні, так і всередині. Про це пише пресслужба Львівської ОДА.

Виходячи з того, що ми маємо сьогодні, треба на наступний рік передбачити кошти і відремонтувати гуртожиток. Останніми роками, ми багато говоримо про те, щоб перенести із вулиці Коперника Будинок вчителя. Якби вдалось об’єднати ці проекти, у відремонтованому гуртожитку ми би створили простір для Будинку вчителя, а приміщення на Коперника віддали би Малій академії наук. Це би сприяло розвитку і ЛОІППО, і МАН, адже фахівці цих установ працюють якісно. Ми маємо, що продемонструвати на рівні України, але треба організувати гідні умови для роботи усіх закладів, – розповів директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Днями питання нежитлових приміщень гуртожитку розглянули під час засідання обласної комісії з питань освіти, науки та інновацій.

Стан будівлі за останні роки погіршився. Попри те, що гуртожиток не є в аварійному стані, парапети та ліпнина подекуди кришаться. Нам надзвичайно потрібен гуртожиток, де освітяни могли би мати гідні умови для проживання під час підвищення кваліфікації. Мусимо передбачити хоча б 50 місць для вчителів, які приїжджають із віддалених від Львова населених пунктів, – розповів директор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Павло Хобзей.

За словами заступника директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Віктора Кусого, майно комунальних закладів освіти не підлягає приватизації чи використанню для інших видів діяльності.

Нагадаємо, земельна ділянка на вулиці Тиктора, 5 є зареєстрована і числиться в постійному користуванні інституту післядипломної освіти. Відтак, департамент освіти і науки закликає не передавати майно освіти, а шукати можливості профінансувати ремонт гуртожитку.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.