Хлопець зі Львова поїде до Голлівуду на стажування

logo
151463_hlopec_zi_lvova_pojide_do_gollivudu_na_st.jpeg


Новини, 20.11.2017

20.11.2017, 14:32

конкурс иллюстраторов, Хаббард, Максим Полищук, ГолливудЮний художник зі Львова за перемогу в конкурсі ілюстраторів поїде в Голлівуд. Про це повідомляє “Укрінформ”. 

18-річний художник зі Львова Максим Поліщук, який зараз проживає в США, переміг у міжнародному конкурсі імені Лафайєта Рональда Хаббарда “Ілюстратор майбутнього”. Хлопець отримав від організаторів конкурсу запрошення до Голлівуду на тиждень, щоб удосконалити свої навики, йдеться на сайті конкурсу.  Крім українця, найкращими у 3-му кварталі 2017 року також стали ще двоє американців – Алан Флетчер з Вермонта і Джазмен Річардсона з Флориди. Однак на сайті конкурсу не зазначається, які саме роботи молодих ілюстраторів привели їх до перемоги.

Максим наразі мешкає у США. Він вивчає політологію та міжнародні відносини в Університеті Лойола у Чикаго.

Нагадаємо, конкурс імені Хаббарда – один з найпрестижніших конкурсів ілюстраторів.

Юный художник из Львова за победу в конкурсе иллюстраторов поедет в Голливуд. Об этом сообщает “Укринформ”. 

18-летний художник из Львова Максим Полищук, проживающий сейчас в США, победил в международном конкурсе имени Лафайета Рональда Хаббарда “Иллюстратор будущего”. Парень получил от организаторов конкурса приглашение в Голливуд на неделю, чтобы усовершенствовать свои навыки, говорится на сайте конкурса. Кроме украинца, лучшими в 3-м квартале 2017 года также стали еще двое американцев – Алан Флетчер из Вермонта и Джазмен Ричардсона из Флориды. Однако на сайте конкурса не указывается, какие именно работы молодых иллюстраторов привели их к победе.

Максим сейчас живет в США. Он изучает политологию и международные отношения в Университете Лойола в Чикаго.

Напомним, конкурс имени Хаббарда – один из самых престижных конкурсов иллюстраторов.

Соцсети

Погода


А поділитися?Вам має сподобатись...