“Ходили собі скромно”: у селі на Львівщині дали характеристики педагогам, яких упіймали на продажу наркотиків

logo


Колеги кажуть, що й подумати не могли лихого, тоді як прості селяни кажуть, що здогадувалися.

Подружжя педагогів, яких затримали за збут наркотиків у Львівській області, працювали в маленькій сільській школі. Під час затримання в пари знайшли заборонених речовин на 250 тисяч гривень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Обшук виявив пакети з пігулками та записник із зашифрованою бухгалтерію наркоторгівлі, де, наприклад, під назвою “горіх” приховувався синтетичний наркотик субітекс. Підозрюваний викладав історію та основи безпеки життєдіяльності, тобто розповідав підліткам про шкоду наркотиків. Підозрювана там само навчала англійської мови. Про подвійне життя вчителів їхні колеги дізналися з новин – принаймні зараз інші вчителі запевняють, що й подумати не могли лихого на цю пару. “Звичайні нормальні люди, виховували дитину, працювали. Але щоб чимось таким займалися – не підозрювали”, – каже вчителька школи с. Шумяч Вікторія Хащівська. “Як ви собі уявляєте, прийшла в п’ятий клас і пропонувала дітям наркотики? Якщо вони продавали, то поза межами школи”, – переконана її колега Оксана Шпуганич.

ВідеоНа Львівщині правоохоронці затримали вчителів-наркодилерів

Директор школ Юліан Хащівський каже, що новиною просто шокований, адже обидва затриманих педагога працювали не один рік, ніяких підозрілих статків у подружжя не помічали – ті вдягалися, як усі, та провадили звичайний спосіб життя. “Не помітно було, ніяких скарг не було, все йшло своїм чередом. Як ви вдягнуті, як я, так і він. Щоб він був там розкішний, чи золото на ньому – не було. Ходили собі скромно”, – розповів керівник навчального закладу. Натомість сусіди зізнаються, що недобрі підозри в них виникали, бо чули чутки не один рік. “Навіть ішла мова про те, що вони сюди приносили ті наркотики, дітям до школи. Ми в шоці, що таке робилося у такому глухому селі”, – каже мешканка с. Шумяч Тетяна Тарасенко.

Читайте також: На Львівщині вчителі погоріли на збуті наркотиків

Правоохоронці кажуть, родина купувала наркотики у країнах Євросоюзу, а продавала вже в Україні за цінами “чорного” ринку. Працювали у позаробочий час на території кількох областей. Тепер обидва вчителя сидять у СІЗО, їм загрожує до 12 років ув’язнення.

Кореспондент ТСН Марічка Кужик