Холод заробив майже 600 тисяч, має дві недобудовані квартири та зберігає готівку

logo


Торік Юрій Холод на посаді заступника голови Львівської облдержадміністрації задекларував близько 600 тисяч заробітної платні. Він володіє двома поки недобудованими квартирами, а також зберігає готівку. Про це зазначається у його декларації за 2020 рік.

Так, працюючи у ЛОДА, Холод отримав зарплату майже 580 тисяч грн. У нього немає коштів на банківських рахунках, проте зберігає готівкою 1,3 млн грн, 35 тисяч доларів США та 15 тисяч євро.

Йому належить 25% площі житлового будинку на 501,92 кв м у Рудному. Будинок перебуває у спільній власності імовірно з його мамою Романою Холод та сестрою Мар’яною Пономаренко. Також він може користуватися з дозволу власника квартирою на 51 кв м у Львові.

Реклама партнерів

Окрім того, Юрій Холод володіє двома квартирами площею 83,3 кв м та 79,9 кв м, розташованими у Львові, будівництво яких ще не завершено.

Користується нинішній заступник голови облради автомобілем BMW 520і/F10 2016 року випуску. Транспортний засіб зареєстрований на ТзОВ «Ромус-Поліграф», що належить його сім’ї.

Холоду також належить 1% корпоративних прав у ТзОВ АТ «Букова гора».

Львівський портал писав, скільки торік заробили голова ЛОР Ірина Гримак та голова ЛОДА Максим Козицький.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook