Христина Погранична стала переможницею Всесвітньої гімназіади

logo
186191_hristina_pogranichna_stala_peremozhniceju.jpeg


Українська гімнастка зі Львова здобула золоту медаль.Фото: Федерація гімнастики України

Фото: Федерація гімнастики України

1Львів’янка Христина Погранична здобула золоту медаль у індивідуальному багатоборстві на Всесвітній гімназіаді у Марракеші в Марокко, повідомляє Федерація гімнастики України.

Крім львів’янки, призові місця у змаганнях посіла киянка Вікторія Онопрієнко та юніорська збірна України у складі Олександри Яремчук, Анни Галасюк, Анастасії Валентірової, Юлії Третяк, Таїсії Мосолової і Дани Кузьмич.

Нагадаємо, 7 лютого Христина Погранична перемогла у змаганнях серед кандидатів у майстри спорту та здобула Кубок України з художньої гімнастики. Пізніше Христина виборола право України брати участь у юнацьких Олімпійських іграх. Львів’янка є чинною чемпіонкою України з художньої гімнастики. Раніше вона перемогла у змаганнях у ОАЕ, Естонії, Угорщині, Португалії, Словаччині. Христина є переможницею та призеркою понад 140 міжнародних та всеукраїнських турнірів. Від 2016 року є членкинею юніорської збірної України з художньої гімнастики, вважається однією з найсильніших гімнасток-юніорок в Україні. На початку березня львів’янка здобула два золота на змаганнях у Латвії, а також отримала п’ять медалей у «Кубку Дерюгіної».


А поділитися?