Христина Погранична стала віцечемпіонкою України з художньої гімнастики

У Білій Церкві завершився чемпіонат України з художньої гімнастики. В індивідуальній програмі за програмою майстрів спорту, де змагалось більше 110 гімнасток, віцечемпіонкою стала 18-річна Христина Погранична. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

У першу десятку увійшла також Анастасія Пташник, яка зайняла 6 місце.   У групових вправах команда майстрів спорту Львівської області у складі Анастасії Пташник, Анастасії Михайленко, Марти Федишин, Катерини Степаненко, Софії Фуглевич та Ірини Борисенко посіла 5 місце, а у фіналі з 5 м’ячами стала срібними призерами.

За програмою кандидатів в майстри спорту в індивідуальній програмі серед 85 гімнасток срібло також виборола львів’янка Сніжана Ощіпко. Загалом за програмою кандидатів у майстри спорту в групових вправах команда Львівської області посіла 8 місце, а у фінальних змаганнях стала сьомою.

Нагадаємо, львів’янка Христина Погранична у жовтні 2018 року стала срібною призеркою ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Буенос – Айресі.

У вересні 2019 року Погранична здобула ліцензію на участь в Олімпійських іграх у Токіо 2020 з художньої гімнастики.

Детальніше про історію успіху юної львівської гімнастки Христини Пограничної читайте у матеріалі матеріалі Львівського порталу «До оміряного Олімпу».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.