Хто і чому побив водія автобуса в Брюховичах

logo


У водія розбита голова та підозра на струс мозку.фото: Уляна Неділько/Facebook

фото: Уляна Неділько/Facebook

Водія автобуса №8, що курсує зі Львова до Брюховичів, побив батько дітей, яким раніше шофер відмовив у безкоштовному проїзді, повідомляє Zaxid.net.

У сюжеті Степан Подолюк говорить, що не шкодує, що побив водія.

«Ті всі образи накопичились, я згадав, як дитину образив, жінку і мене. І я як чоловік не стримався і вдарив його в голову. Я не вважаю себе винним. З одної сторони, морально я зробив правильно, але по закону, напевно, що ні. Якщо це допоможе в перспективі людям, дітям з інвалідністю, я за свій вчинок готовий відповісти», – говорить він.

Компанія «Міра і К», яка обслуговує маршрут №8, за цей випадок дала водієві догану. Перевізник говорить, що діти, яких висадили з автобуса, не мали учнівських квитків. 

«Такі методи неприпустимі. Був правий водій чи не був – є загальнолюдські норми поведінки. Таким способом конфлікт не вирішити. Підприємство провело роботу з тим водієм, винесло йому догану, хоча ситуація є неоднозначна», – каже директор перевізної компанії «Міра і К» Тарас Солтис.

Нагадаємо, водія автобуса №8 побили 13 вересня, про що у Facebook повідомила дочка потерпілого Уляна Неділько. Чоловікові розбили голову, у нього підозра на струс мозку. Щодо інциденту правоохоронці відкрили кримінальне провадження за нанесення умисних легких тілесних ушкоджень. Потерпілий від госпіталізації та здачі аналізу на вміст алкоголю в крові відмовився. Уляна Неділько просить зголоситися усіх свідків побиття.

Додамо, 5 вересня на сторінці Гарячої лінії Львова у Facebook Ліліана Подолюк написала, що потерпілий водій висадив з автобуса двох її дітей з багатодітної сім’ї, які не мали грошей за проїзд. Допис викликав хвилю обурення серед учасників спільноти.