Хто із львівських нардепів проголосував проти законопроекту “Купуй українське, плати українцям”?

logo


im578x383 ukr prod zolo.in.uaЗаконопроект №7206 “Купуй українське, плати українцям” проголосували 7 грудня у першому читанні. Ініціатором виступив 31 народний депутат, серед яких, зокрема, на першому місці Олег Ляшко.Про це повідомив сайт Чесно.

Напередодні голосування експерти-економісти і народні депутати закликали не голосувати за цей законопроект.

Зрештою, найбільше підтримку голосами “за” надала фракція “Відродження”, на другому місці — “Радикальна партія Ляшка”, на третьому — “Опозиційний блок”. Голосів “за” зовсім не дала “Самопоміч”.

Віце-прем’єр-міністр із питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе у своїй колонці написала, що за патріотичним гаслом закону приховується обман: 

“Обмеживши права іноземців брати участь у конкурсах на державні закупівлі, ми робимо українському бізнесу ведмежу послугу. Неприємно і думати про те, як нас сприйматиме світ, якщо 7206 таки ухвалять остаточно. Цим ми продемонструємо зневагу до своїх міжнародних зобов`язань, і справедлива відповідь партнерів не забариться”, — зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Серед львівських депутатів законопроект підтримало 10 народних обранців, повідомляє кореспондент Форпосту. Серед них: Ігор Шурма, Ярослав Дубневич, Михайло Хміль, Ігор Васюник, Богдан Матківський, Андрій Парубій, Дмитро Добродомов, Андрій Антонищак, Андрій Лопушанський, Юрій Шухевич.

Не голосували:Олег Березюк, Тарас Батенко, Оксана Юринець, Руслан Сидорович, Ірина Подоляк.

Проти законопроекту були Олег Лаврик та Лев Підлісецький.

Богдан Дубневич та Любомир Зубач утримались від голосування.

Відсутнім на пленарному засіданні був Володимир Парасюк.