Хто “кришує” російський лотерейний бізнес у Львові?

logo


25446163 1922235051124508 4233326894441621552 nВласником грального закладу “Золота підкова”, де нещодавно львівські активісти влаштували акцію протесту, є компанія «М.С.Л». 15 травня 2017 року Президент України своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». У цьому списку, зокрема, під №96 фігурує лотерейний оператор «М.С.Л.» як юридична особа, яка «несе загрозу територіальній цілісності, національним інтересам України, а також сприяє діяльності терористичних організацій на окупованих територіях». Про це повідомила громадська активістка Наталія Шелестак у Фейсбук.

“Відповідно, ця компанія не сплачує в бюджет жодних податків, але водночас, отримує колосальні прибутки, не виключаю, що потім виводить їх у Росію, де їх використовують, зокрема, для фінансування армії РФ і терористів, які вбивають українців, окупували Крим і частину Донбасу.

Я підготувала ряд запитів в правоохоронні органи, хочу почути їх відповідь та зрозуміти: чому в центрі Галичини повинні заробляти гроші компанії, які внесені у Санкційний список України? Хто кришує це все неподобство?”, – йдеться у повідомленні.