Хто володіє нерухомістю на території ЛАЗу

logo
170632_hto_volodie_neruhomistju_na_teritoriji_la.jpeg


Найбільше нерухомого майна належить компанії-банкруту, яка перебуває у стані припинення.Фото: inpress.ua

Фото: inpress.ua

Більшість нерухомості на території колишнього автобусного заводу перебуває під арештом або у податковій заставі. Про це йдеться у статті «Для чого Львову потрібен ЛАЗ: відновити, викупити, зарезервувати?».

За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, одним із найбільших власників нерухомості є акціонерне товариство «Завод комунального транспорту» – 138 672 м.кв.  Та згідно з даними реєстру, ця компанія перебуває у стані припинення, а її майно – під арештом та водночас у заставі двох банків — «Укрексімбанку» та «Райфайзен банк Аваль».

Майже 70 тисяч квадратних метрів нерухомості належить ТОВ «Львівський автобусний завод». Із них вільні 12,5 тисячі м.кв., а решта перебуває у податковій заставі або під арештом за поданнями ДФС. Крім того, понад 6 тисяч м.кв. належить ТОВ «Будтехкомплектпостач Груп». Обидві фірми прикметні тим, що зареєстровані за однією адресою в Києві – бульвар Івана Лепсе, 6 і на керівних посадах в обох компаніях Таїсія Саніна – дружина власника ЛАЗу, Ігоря Чуркіна.

12,6 тисячі квадратних метрів належить у різних пропорціях київським компаніям «Аларіт»та «Еліт-Буд» і це майно також перебуває під арештом за поданням СБУ.

Ще близько 3200 м.кв. має у власності ТОВ «Львівські автобусні заводи», яке перебуває у стані припинення. Також 144 квадратні метри має у власності за цією адресою Львівська міська рада.

Загальна територія колишнього ЛАЗу перевищує 56 га.


А поділитися?