Хто зі спортсменів Львівщини здобув медалі на Олімпійських іграх

ЛЮДИ

У складі збірної України було 8 спортсменів зі Львівщини

Джерело фото: фейсбук-сторінка Максима Козицького

У Токіо завершилися змагання Ігор ХХХІІ Олімпіади, які тривали на спортивних аренах з 23 липня по 8 серпня. Україна завоювала місце у ТОП-20 серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю здобутих нагород. Про це повідомили у Міністерстві молоді та спорту України.

Українські 153 спортсмена, які вийшли на старт, вибороли 19 олімпійських медалей (1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових). Ще 23 українця зупинились буквально в кроці від п’єдесталу, посівши 4-6 місця у фінальних змаганнях. У Токіо українці суттєво перевершили результат Ріо-де-Жанейро-2016, коли здобули 11 олімпійських медалей (2 золоті, 4 срібних та 5 бронзових нагород), незважаючи на те, що команда була представлена більшою кількістю атлетів (206), – інформують у Міністерстві.

Серед спортсменів Львівщини, які представляли Україну у Токіо: велосипедистка Олена Старікова, каратист Станіслав Горуна, лучниця Вероніка Марченко, майстер кульової стрільби Павло Коростильов, художня гімнастка Христина Погранична і борчині Тетяни Кіт, Оксана Лівач та Алла Черкасова.

Так, «срібло» здобула Олена Старікова (велоспорт-трек, спринт);  «бронзу» – Алла Черкасова (жіноча боротьба, 68 кг) і Станіслав Горуна (карате, до 75 кг).

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.