Хворих на коронавірус з Львівщини лікуватимуть на Івано-Франківщині

logo


169095927 152835766728560 4655321344835949094 nСитуація з поширенням коронавірусної інфекції у великому Стрийському районі набула небачених досі масштабів. У “ковідних” лікарнях району – Жидачівській ЦРЛ та Стрийській МЛ – закінчуються місця для розміщення пацієнтів, які потребують госпіталізації унаслідок захворювання на COVID-19. Тому хворих на коронавірус з Львівщини лікуватимуть на Івано-Франківщині.

Про це повідомив заступник Голови Стрийської райради Юрій Вінярський.

Станом на ранок сьогоднішнього дня, 5 квітня 2021 року у Стрийській МЛ перебуває 197 пацієнтів, у Жидачівській ЦРЛ -88. За останню добу госпіталізовано в обидві лікарні 18 пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування. За прогнозами, кількість їх зростатиме у найближчі дні.

“У ситуації, що склалася, Стрийська районна рада шукає усі можливі шляхи, як при необхідності госпіталізувати усіх, хто потребуватиме стаціонарного лікування. Зокрема я, як заступник голови Стрийської районної ради, домовився з керівництвом Івано-Франківсьої обласної клінічної лікарні про те, що їхній лікувальний заклад прийме при потребі на госпіталізацію до 30 важких ковідних пацієнтів – мешканців Стрийського району. Це прекрасна новина з огляду на заповненість ліжкомісць пацієнтами у наявних ковідних лікарнях – у Жидачеві та Стрию.

А також з огляду на те, що Івано-Франківська обласна клінічна лікарня має значний досвід у боротьбі з ковід та ускладненнями внаслідок інфікування коронавірусном, а також те, що до складу ковідних бригад ІФОКЛ входять не лише терапевти та реаніматологи, а й нефрологи, кардіологи, ендокринологи.

Бережімо себе та близьких! Як заступник голови Стрийської районної ради продовжую працювати над тим, як збільшити кількість ліжкомісць для госпіталізації ковідних пацієнтів”, – сказано у дописі Вінярського у Фейсбуку.