Ігри Садового: чому міська рада Львова приховує проект будівництва сміттєпереробного заводу?

logo
igri_sadovogo_chomu_miska_rada_lvova_prihovue_proekt_budivnictva_smittepererobnogo_zavodu.jpg


Виявляється, що Мінрегіон не отримував проект будівництва смітттєперробного заводу, незважаючи на слова мера Львова Андрія Садового, який обіцяє збудувати завод вже за три роки. 

Про відсутність такого проекту повідомили у Міністерстві регіонального розвитку,  у відповідь на запит МБО “Екологія-Право-Людина”, розповідає юрист-консультант МБО Ольга Мелень-Забрамна.

У проекті зазначено, що Львів не надсилав жодних документів щодо “проекту сміттєпереробного заводу у Львові та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища”. Натомість, влада нашого міста надсилала пропозиції для отримання кредитних коштів від Інвестиційного банку. 

1-130-e1469008986109

Із цього можна зробити висновок, що жодного проекту стосовно будівництва сміттєпереробного заводу влада Львова немає. На папері існує лише проект,  що стосується поводження зі сміттям. Але й тут мерія міста грає у мовчанку: нікому невідомо, що це за проект, і які є напрацювання у цьому питанні. 

Також за словами експерта, ще є лист міського голови Львова до віце-премєр-міністра України Геннадія  Зубка, де йде мова про участь міської ради  у проекті з Інвестиційним банком.

Нагадаємо, що раніше у Львові говорили про домовленість із Інвестиційним банком про надання кредиту для будівництва сміттєпереробного заводу. 

Читайте також на нашому сайті: у Львові досі не визначилася із земельною ділянкою для будівництва сміттєпереробного заводу.

jrevtyn2-e1469009013585

ljrevtyn3-e1469009029855


А поділитися?Вам має сподобатись...