Інфільтрати з Грибовицького сміттєзвалища скидають у землю та воду під Львовом

logo
175924_infiltrati_z_gribovickogo_smittezvaliwa_s.jpeg


13 березня у мережі з’явилися докази того, що небезпечні інфільтрати скидають у меліоративні канали та землі Малехівської сільської ради.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці депутат Жовківської райради Ігор Муравський, – інформує кореспондент сайту 032.ua.

Зі слів Ігора Муравського, через це зараз на Львівщині фіксується значне перевищення концентрації солей важких металів у воді та ґрунтах. Це уже спричинило значну шкоду довкіллю та здоров’ю мешканців прилеглих територій, але може бути ще гірше, адже багато людей у Львівській області досі споживають воду з криниць, яка зараз не підходить навіть для технічних потреб.

Читайте також: Очистити Львів від сміття: сортування і збір відходів.

Депутат Жовківської районної ради звернувся до правоохоронців, екоінспекції у Львівській області, Держпромспоживслужби, Львівської ОДА, Жовківської РДА, Малехівської сільської ради, Львівської міської ради, а також до екологічних організацій і громадськості з тим, аби вони належно оцінили шкоду, завдану довкіллю.

На підтвердження своїх слів, Ігор Муравський додав фотографії та відео з місця скупчення інфільтратів біля Львова, які потрапляють в ґрунт і воду.


А поділитися?Вам має сподобатись...