Іноземні студенти зберуться на толоку у парку «Знесіння»

logo


У Львівському регіональному ландшафтному парку «Знесіння» у середу, 29 серпня, іноземні студенти влаштують толоку, приурочену до початку навчального року.

«У нас у парку за обміном працюють студентки Клара та Сандра. Одна – із Чехії, інша – з Німеччини. Вони досліджують розвиток ландшафтного парку у межах міста, таких у Європі є мало. Напрацьовують нові туристичні маршрути. Також цікавляться практиками поводження зі сміттям. То ж у дівчат виникла ідея провести прибирання у парку», – розповіла ZAXID.NET директорка парку Уляна Тарас.

За її словами, Сандра і Клара організували ініціативну групу зі студентів-іноземців, які навчаються або стажуються у Львові. Молодь збереться біля церкви Покрови пресвятої Богородиці на вул. Личаківській, 175а та упродовж кількох годин прибиратиме територію парку. Адміністрація парку забезпечить волонтерів рукавичками, сміттєвими кульками, а також вивезення зібраного сміття.

Зазначимо, у неділю, 2 вересня, у Львові на території Fest Republic, що на вул. Старознесенській, 24−26, відбуватиметься фестиваль «Знесіння Фест», у межах якого відбудеться екскурсія однойменним парком. Серед різноманітних заходів фестивалю, – і лекція еко-активіста Віктора Католика «Переробка харчових відходів на екологічне добриво в домашніх умовах».