“Інше приміщення непридатне”: на Львівщині батьки проти переселення дитячої секції дзюдо

logo


29 жовтня у Новояворівську протестували батьки діти, яких ходять на секцію дзюдо. Вони проти, аби їх спортивна секція переїжджала в інше менше приміщення. Учасники протесту кажуть, що інше приміщення замале і не пристосоване до занять.

Уже тридцять років дзюдо діти займалися в приміщенні Палацу культури “Кристал”. З 1 листопада це приміщення вони мають покинути і переїхати у приміщення спорткомплексу. Так вирішила місцева влада.

На протест під міську раду вийшло три десятки батьків і тренер секції дзюдо. Серед них Марина Дубас. Її двоє дітей ходять на дзюдо вже сьомий рік.

"Інше приміщення непридатне": на Львівщині батьки проти переселення дитячої секції дзюдоСуспільне Львів

У Новояворівську батьки проти переселення дитячої секції дзюдо

“Ми бойкотуємо рішення міської ради забрати приміщення в дітей і замінити його на майже удвічі менше і непридатне за нашими розуміннями для заняття дзюдо”, — каже мама Марина Дубас.

Батьки додають, що у новому приміщенні їхнім дітям буде тісно, окрім того не буде місця, де постави тренажери, закупівлю яких вони виграли на конкурсі мікропроєктів.

Пояснити позицію міста до протестувальників вийшли представники новояворівської влади.

"Інше приміщення непридатне": на Львівщині батьки проти переселення дитячої секції дзюдоСуспільне Львів

Розмова батьків і представників влади

Заступниця міського голови Галина Джулай каже, зал, де раніше займалися діти, хочуть віддати для танцювальних гуртків, а секцію дзюдо перенести в спорткомплекс, де є інші спортивні секції.

“Ми плануємо, що у цьому залі будуть займатися танцювальні гуртки, приблизно 100 людей. Він в цьому палаці “Кристал” числиться саме як танцювальна зала”, — пояснює Галина Джулай.

"Інше приміщення непридатне": на Львівщині батьки проти переселення дитячої секції дзюдо

Зал з якого виселяють секцію

Протестувальників запросили оглянути приміщення, у якому з 1 листопада мають займатися діти. Їхній тренер розповідає, що на дзюдо записані більше півсотні дітей, одночасно в групі займається 18, і у таких умовах йому буде складно проводити заняття.

"Інше приміщення непридатне": на Львівщині батьки проти переселення дитячої секції дзюдоСуспільне Львів

У цьому залі з 1 листопада мають займатися діти

“Як можуть 9 пар боротися, техніка безпеки метр від краю. Як можуть в такому залі 9 пар боротися. Плюс рухливі ігри, як тут проводити рухливі ігри. Тож не тільки боротьба”, — каже тренер Ярослав Кондора.

Перша заступниця міського голови Новояворівська каже, місто спробує знайти інші варіанти спортивних залів, але поки з 1 листопада секції дзюдо таки доведеться переїхати у приміщення спорткомплексу.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону