Ірина Білик відреагувала на бунт львів’ян проти її концерту

logo
170636_irina_bilik_vidreaguvala_na_bunt_lviv_jan.jpeg


Артистка розповіла, як підтримує українських військових і переселенцівНародна артистка України Ірина Білик дала відповідь львівським активістам, які погрожують зірвати її концерт 6-го березня. У своєму дописі Білик розповіла про те, як перераховує на благодійність частину коштів, зароблених на власних шоу. Зокрема, співачка розповіла, що допомагає фінансово дітям воїнів, загиблих під час АТО і переселенцям з

Ірина Білик

Ірина Білик

Народна артистка України Ірина Білик дала відповідь львівським активістам, які погрожують зірвати її концерт 6-го березня.

У своєму дописі Білик розповіла про те, як перераховує на благодійність частину коштів, зароблених на власних шоу. Зокрема, співачка розповіла, що допомагає фінансово дітям воїнів, загиблих під час АТО і переселенцям з Донбасу.

Треба відзначити, що зазвичай Білик пише свої пости російською мовою, але зараз перейшла на українську.

«Я хочу подякувати українцям, котрі приходять на мої концерти. Завдяки вам я маю змогу допомагати діткам воїнів, загиблим в АТО. У мене відбулося вже 8 з 35-ти концертів мого нового українського турне. Я радію, що зали були переповнені, бо завдяки цьому можу частину зібраних у турі коштів направити на підтримку маленьких хлопчиків та дівчаток, татусі яких загинули внаслідок подій на Донбасі. Маленькі співвітчизники повинні відчувати нашу вдячність та підтримку, як і ті українці, котрі вимушені були залишити Крим.Чужого горя не буває. Будьмо чуйними», — написала Білик.

Читайте також

Народна артистка Ірина Білик

Народна артистка України Ірина Білик визнала, що стала жертвою русифікації 13 Грудня, 2017, 21:45

Фоловери співачки підтримали її позицію, залишивши багато компліментарних коментарів під цією публікацією: 

8mrusfswq-iladro0ls8pw

Раніше повідомлялося, що громадські активісти здійснили переговори з керівництвом Львівської опери та продюсером Ірини Білик щодо умов, які має виконали співачка, щоб її концерт у Львові таки відбувся.

Активісти наголосили, що виступ співачки, яка гастролювала Росією в той час, коли в Україні іде війна, не викличе громадського супротиву, якщо вона чітко скаже своїм шанувальникам, що Росія – це країна-агресор, а Крим і Донбас – окуповані нею території.


А поділитися?Вам має сподобатись...