Із Голосківського кладовища у Львові вивезли 10 вантажівок сміття

logo


У Львові проводять санітарну очистку діючих цвинтарів. Зокрема, минулого тижня працівники ЛКП “Муніципальна обрядова служба” прибирали Голосківське кладовище.

Попри на те, що тут стоять баки для сміття, на жаль,відвідувачі місць поховань утворюють стихійні сміттєзвалища. Так, з найбільшого діючого цвинтаря Львова було вивезено 10 вантажівок сміття. Відтак ЛКП “Муніципальна обрядова служба” закликає родичів померлих дбати не лише про чистоту могил своїх рідних, а й кладовища загалом.

«На території усіх цвинтарів, які обслуговує наше підприємство, облаштовано майданчики зі сміттєвими баками, які ознаковані відповідними вказівними табличками.

Наприклад, на діючому Голосківському кладовищівстановлено 100 сміттєвих баків. Проте, на превеликий жаль, відвідувачі місць поховань не завжди дотримуються правил відвідування кладовищ та створюють стихійні сміттєзвалища. А це призводить до захаращення території та створює перешкоди для інших відвідувачів кладовищ й транспортних засобів, і навіть може заважати похоронним процесіям», – розповідають у ЛКП “Муніципальна обрядова служба”.

Відтак працівники ЛКП “Муніципальна обрядова служба” минулого тижня провели санітарну очисткутериторії Голосківського кладовища. Для цього використовували і спеціальну техніку, зокрема, трактор JCB та самоскид ГАЗ для вивезення сміття. Так вдалось прибрати стихійні накопичення відходів, які влаштували відвідувачі місць поховань. Загалом вивезли 10 машин непотребу. Також провели обрізку самосіву, кущів та обкіс доріг і доріжок.

«Такі роботи ми проводимо регулярно, адже Голосківське кладовище вважається одним з найбільших діючих цвинтарів у західному регіоні, і йоговідвідують сотні громадян щоденно.

Тож закликаємо відвідувачів кладовищ дбати про чистоту місць поховань близьких та про екологію. Зокрема, приносити на могили замість штучних квітів – живі, замість пластикових вінків – вінки з сухоцвітів, замість штучної трави стелити газонну траву. Адже пластик розкладається сотні років, а на відкритих територіях під палючим сонцем ще й виділяє отруту в атмосферу, яка шкодять здоров’ю», – наголошують у ЛКП “Муніципальна обрядова служба”.

Довідково, ЛКП “Муніципальна обрядова служба” здійснює обслуговування 29 цвинтарів, з яких 10 – у Львові, а 19 – на території населених пунктів Львівської громади.

Читати далі

Monday February 12th, 2024

У Львові понад 35% пасажирів оплачують проїзд безготівково

Monday February 12th, 2024

У бронежилетах від Львівського оборонного кластеру:як евакуйовують дітей з прифронтових зон та передової

Monday February 12th, 2024

У Львові троє людей потрапили до лікарень через отруєння чадним газом

Monday February 12th, 2024

На Стрийщині впала в річку та втопилася 45-річна жінка

Monday February 12th, 2024

В Солонці горіли дачі

Monday February 12th, 2024

На Львівщині може затопити сільськігосподарства, розташовані біля рiчок басейну Захiдного Бугу

Monday February 12th, 2024

У Львові відкрили перший в Україні центр рекрутингу української армії

Monday February 12th, 2024

Польські фермери знову заблокували ПП «Шегині» та ПП “Угринів”

Sunday February 11th, 2024

Працівники кількох комунальних установ Дрогобича за власні кошти придбали авто для потреб воїнів

Sunday February 11th, 2024

24 ОМБр ім. короля Данила запрошує долучатись до лав Збройних Сил України