Із львівського аеропорту майже добу не може вилетіти літак на Анталію

logo


Із аеропорту у Львові вже майже добу не може вилетіти літак авіакомпанії Bukovyna Airlines, який на замовлення туристичної компанії JoinUp здійнює рейс до Анталії (Туреччина). Вилетіти на Анталію пасажири мали б ще о 15:30 суботи, 18 травня, однак із незрозумілих причин цей рейс двічі переносили – спершу на 20:00, а згодом на 05:30 неділі, 19 травня. Станом на 10:00 19 травня літак із пасажирами досі залишається у Львові, а на табло аеропорту вказано, що цей рейс затримується.

Затримка із цим рейсом виникла через технічну несправність літака, який вчора вдень повернувся із Анталії до Львова: туроператор JoinUp ввечері 18 травня повідомив, що через проблеми під час посадки рейсу BKV 2170 «Анталія-Львів» перенесли виконання двох наступних рейсів – зі Львова до Анталії та до Києва.

«18 травня на рейсі BKV 2170 «Анталія-Львів» під час заходу на посадку у аеропорт Львова спрацювала система подачі кисню в салон. Всі пасажири в порядку, знаходяться у безпеці. По факту інциденту проводиться розслідування відповідними держаними органами. Більш детальна інформація буде надана після отримання його результатів. У зв`язку з цим відбудуться зміни у розкладі наступних рейсів, для яких буде наданий резервний борт», – заявила прес-служба туроператора.

Додатковий борт на Анталію мали подати до 20:00, але згодом годину вильоту перенесли на 05:30 наступного дня. Та навіть зараз на сайті львівського аеропорту вказано, що рейс на Анталію авіакомпанії Bukovyna Airlines затримується.

Як повідомили пасажири цього рейсу виданню «Четверта студія», сьогодні вранці їх таки посадили в літак, однак три години просто тримали в салоні. Пілоти пояснювали, що турецька сторона не дає дозволу на посадку літака. Через три години, близько 08:00, усіх 145 пасажирів випустили з літака назад в аеропорт.