«Я вважаю, що за роки Незалежності Львівщина не мала чеснішого і відданішого роботі служаки», – Савельєв про можливе звільнення Загарії

logo


Відомий журналіст, головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв виступив із підтримкою керівника поліції Львівщини Дмитра Загарії, чутки про звільнення якого ширяться у середовищі львівських політиків, міліціонерів і громадських діячів.

Подаємо текст Микола Савельєва, оприлюднений ним на своїй сторінці у Фейсбук.

“Сьогодні мені передзвонили відразу з трьох РІЗНИХ місць. Всі ці місця в місті Києві. Бадали ситуацію. Як, мовляв, львівська громадськість відреагує на те, що у Львові знімуть з посади полковника ДМИТРА ЗАГАРІЮ, а на його місце поставлять ІНШУ НОРМАЛЬНУ людину?

ПОЯСНЮЮ разі і остаточно. Я, як і члени багатьох інших громадських організацій, виступали ЗА призначення на посаду начальника Львівського УМВС Дмитра Дмитровича ЗАГАРІЇ. Люстраційні процеси, телебачення, зустріч з громадськістю – все це було. Не все було ідеально, але все було по – чесному. І ЖОДНОГО РАЗУ я про свій вибір не пошкодував.

За РОКИ своєї роботи Дмитро Загарія НЕ присів на жодні “теми” і ввійшов у жодні “доля”. Він не пролобіював ЖОДНИХ економічних інтресів і не прикрив кримінальних справ. Він чесно відїздив усі свої відрядження в зону АТО і ледь не загинув під Дебальцеве, двічі підірвавшись в автомобілях на мінах, і виніс з поля бою важкопораненого командира спецбатальйону “Львів” і три “калаша”. Саме при ньому розкрили суперрезонансний замах на львівського бізнесмена Богдана Копитка, чим не може похвалитись жодна інша область України!

Мені начхати, що саме думаю про роботу Загарії геній оперативно – розшукової справи нардеп Володимир Парасюк, який закликає “зняти Загарію, бо він не реформатор”. Я, примруживши око, дивлюсь на тліючу неприязнь до Загарії підполковника Нацполіції Хатії Деканоїдзе, бо, повірте, до неї може бути в сотні раз більше претензій, ніж вона має до ЗАГАРІЇ. Я вважаю, що за роки Незалежності Львівщина не мала чеснішого і відданішого роботі служаки, який не є спеціалістом в підкилимних інтригах.

І саме тому прошу більше мені з такою розвідувальною метою не телефонувати.Так, Дмитро Загарія дійсно мій приятель. Буду гордий, якщо коли – небудь він назве мене своїм товаришем. Якщо керівництво полковника Загарії в Києві прийме рішення його з посади зняти, то НА МОЮ ДУМКУ, це буде ВЕЛИЧЕЗНА ПОМИЛКА. І цим постом я хочу їх від цієї помилки застерегти. ВСЕ”.