Як курсуватиме транспорт після закриття Личаківської. Маршрути

logo
175954_jak_kursuvatime_transport_pislja_zakrittj.jpeg


Об’їзд громадського транспорту здійснюватимуть через вулиці Личаківську та Мечнікова, а з іншого боку — через Тракт Глинянський та Богданівську.

У п’ятницю, 16 березня, у Львові закриють для проїзду транспорту частину вулиці Личаківської на відрізку від вулиці Котика до Долішньої. Внаслідок цього громадський транспорт та авто курсуватимуть в об’їзд за зміненою схемою.

Більшість автобусів курсуватимуть через вулицю Зелену — Мечнікова — Личаківську. З іншого боку об’їзд здійснюватимуть через Тракт Глинянський та Богданівську.

 

«Ми очікуємо, що буде велике навантаження на Зелену. Однак наразі немає варіанту її розвантаження. Ми не можемо на час ремонту за два тижні збудувати нову дорогу», — відповів на запитання кореспондента Tvoemisto.tv заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Окрім цього, для мешканців частини вулиці, де відбуватиметься ремонт, дозволять ходити на тротуарах, щоб не ускладнювати прохід до будинків.

Деякі автобуси курсуватимуть за іншими маршрутами, зокрема, як повідомив на зустрічі з журналістами в. о. керівника управління транспорту Львівської міської ради Олег Партика, маршрут №36 та №5а їхатимуть через Кривчиці.

«29 маршрут розділяємо. Тобто частина автобусів поїдуть до вулиці Долішньої, там пасажири проходитимуть 200 метрів і сідатимуть на наступний 29 маршрут вже на вулиці Котика. Пересадка буде безкоштовною. Водії АТП-1 видаватимуть відповідні талони на безкоштовний проїзд», — уточнив Олег Партика.

Загалом закінчити ремонт на Личаківській планують завершити у липні цього року. За словами Сергія бабака, єдине, що може скоригувати терміни виконання робіт це грунтові води та ускладнення старого колектора. Однак поки роботи виконують за планом.

Вікторія Ейсмунт


А поділитися?Вам має сподобатись...