Як львів’яни святкують Різдво у Шевченківському гаю (Наживо)

logoУсі фото: Galnet

Шевченківський гай – це місце зустрічі львівських родин, друзів та гостей міста. Традиційно відчинили свої двері садиби гаю, де відбуваються майстер-класи, читання різдвяних казок. Гості спільно колядують від хати до хати. Триває традиційна львівська різдвяна забава під вікритим небом. Журналістка Galnet Марта Байдака також зараз на святкуванні:

До слова, колядують разом із гуртом автентичної музики «Коралі» та із гуртом «Звіздарі».Хата с. Орявчик, 1792 рік – садиба, де файно колядують та роблять фотографії на згадку.Хата с. Либохора, 1812 рік – садиба ткача. Виставка тканих полотен.Хата с. Тухолька – садиба музики. Виставка автентичних музичних інструментах.Хата з с.Орявчик 1860 року – садиба, де виготовлювали дідухів та павуків із соломи.Хата Олійня – презентація виготовлення олій.Кузня з с. Тур’є 1870 р. – показ ковальського ремесла.Хата з с. Трійця – садиба, де виготовляли писанки.Церква з с. Кривка – автентичний храм, де була Різдвяна літургія.Дзвіниця з с. Хоросно – місце, де розташовується жива шопка.Школа з с. Бусовисько – оригінальна школа з виставкою тогочасного шкільного приладдя.Хата с. Либохора, 1749 рік – хатинка Святого Миколая.Пасіка – місце, де облаштували дегустацію меду.Фотозона – на Малій галявині біля озера.

ВИСТАВКИВиставка в костелі с. ЯзлівчикВиставковий зал -Народний стрій та інтер’єрні тканини зі середньої наддніпрянщини, чернігівщини та полтавщиниВиставка автентичних музичних інструментах та підсвічників – хата з села ТухолькаВиставка лемківських писанок – садиба з с. ЛютаВиставка землеробства – хата з с. Бережонка.

Галявина біля церкви с. КривкаГоловна сцена «Різдва в Гаю»: театралізовані дійства, виступи етно-гуртів, спільна коляда

Вхід у Шевченківський гай буде незмінний – 50 грн з дорослого і 30 грн з дітей.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.