Як львів’янин створив фото, яке увійшло у 25 найкращих на світовому конкурсі

logo


Ідея створення фотографії

Артур Абрамів працював над завданнями від National Geographic на тему: “Досягнення Балансу на Планеті”, тоді й з’явилася ідея: “Майбутнє льодовиків – у наших руках”.

“Ця фотографія є дуже символічною. Моя дружина тримає фотослайд у руках, де зображено льодовик. Вони є нестабільною матерією, унікальні та постійно змінюються. Хоча люди маленькі, якщо порівняти з гігантськими льодовиками, але майбутнє льодовиків у їхніх руках!” – зазначає фотограф. 

Метою автора є донести цим фото усвідомленість, що планета піклується про нас щодня, тому ми повинні піклуватися і про неї. Наш обов’язок – сприяти процвітанню планети, підтримувати рівновагу на ній, щоб захоплюючі пейзажі та незабутні краєвиди існували вічно. 

Артур Амбрамів розповів, що у нього постійний потік ідей, які він втілює у власних проєктах. Фотографія – це наслідок його мистецьких дій. Автор зазначив, що йому приємно, адже його світлину високо оцінив National Geographic: “Тонкі деталі, що несуть більший сенс поза тим, що ми просто бачимо, – це те, що відрізняє хорошу фотографію від великої”.