Як львів’янин заробляв на смерті людей

logo
jak_lviv_janin_zarobljav_na_smerti_ljudej.jpg


До працівників поліції надійшли дві заяви  від постраждалих внаслідок шахрайських дій.

 До Сихівського відділу поліції 25 липня надійшла заява про шахрайство від 40-річного львів’янина. Чоловік повідомив, що на початку липня 2015 року, він передав мешканцю Львова, який займається виготовленням надмогильних пам’ятників,  гроші у сумі 20000 гривень, в якості авансу для виготовлення пам’ятника. Проте, чоловік до цього часу пам’ятник не виготовив і гроші не повернув, повідомляють НОВИНИ МІСТА ЛЕВА.

Також, до Сихівського відділу поліції щодо шахрайських дій вказаної особи із заявою  звернулася 61-річна львів’янка. Жінка повідомила, що вона оплатила 1000 євро за виготовлення у 2013 році надмогильного пам’ятника. Однак, товар виявився неякісним: пам’ятник впав і зруйнувався. Пенсіонерка звернулася до працівників поліції щодо притягнення львів’янина, який займається виготовлення пам’ятників, до відповідальності за шахрайство, оскільки сума завданих їй збитків становить 1000 євро.

За даними фактами відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 ККУкраїни (шахрайство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженняволі на строк до трьох років.

ЧИТАЙТЕ В НАС ПРО: кримінал Львівські новини Новини міста Лева


А поділитися?