Як на Стрийщині ремонтують вантажні вагони (Фото)

logo


МІСТО


Усі фото: ЛОДА

Стрийський вагоно-ремонтний завод – філія «Укрзалізниці», яка працює на Львівщині. Підприємство ремонтує та модернізує вантажні вагони, а також виготовляє нові, інформують у пресслужбі облдержадміністрації.

Зараз на заводі працює 845 працівників, середня зарплата складає 8766 гривень. Однією з основних проблем підприємства є брак кваліфікованих кадрів: зварювальників, слюсарів, токарів, фрезерувальників, різальників.

«Переконаний, що це підприємство з такою матеріально-технічною базою повинне працювати на повну потужність і мати підтримку керівництва «Укрзалізниці» та профільного Міністерства», – зазначив заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Орест Гринів під час робочого візиту на підприємство.

Стрийський ВРЗ спеціалізується на будівництві вагонів моделі 12-9745, капітальному та деповському ремонті вантажних чотиривісних вагонів різних модифікацій, ремонту двовісних візків, ремонту колісних пар. Тут працює три основні виробничі цехи, серед яких: вагоноремонтний, колісно-візковий, ковальсько-механічний, а також 3 допоміжні: цех ремонту обладнання, інструментів і виробництва нової техніки, енергосиловий, транспортний.

Цьогоріч на заводі відремонтували 599 вантажних вагонів. У планах на наступний рік – будівництво 300 та ремонт 2619 вантажних вагонів.