Як розвивається “розумний район” Львова, – ФОТО

logo


Читайте також: Найоригінальніші образи на Lviv Fashion Week: 13 яскравих фото

У дитячій школі мистецтв №10 облаштували інтерактивний клас для уроків музики.  Мультибордом та новими меблями обладнали також клас образотворчого мистецтва.

“У будинок дитячої та юнацької творчості, де ми облаштували шаховий кабінет, тепер приїздять з інших шкіл, аби перейняти досвід. Тут встановлена електронна шахова дошка, спеціальні столи, цифрові годинники, а також цікавий інтер’єр з використанням шахових фігур”, – каже голова ГО «Наукова».

Зі слів Андрія Шевціва, торік на території району мали відкрити дитячий клуб.

“На жаль, зробити це не вдалося, але цієї ідеї ми не покинули. Клуб, який розміститься за адресою Наукова, 29, буде дуже сучасним, з усім необхідним обладнанням для вивчення зірок: тут встановлять телескоп. Тут також розмістять трасу для будівництва і запуску автомобільних моделей, спеціальні конструктори для вивчення фізики (зокрема, електроніки), обладнання для паяння тощо. Ми уже надбудували спеціальну конструкцію, яка слугуватиме міні-обсерваторією. Також ми використаємо дах, зробивши там коворкінг просто неба”, – зауважує Андрій Шевців.

“Ще один цікавий проект, який зараз перебуває у розвитку – це STEAM Space. Раніше тут був наркологічний диспансер. Сьогодні це приміщення проходить переформатування у креативний простір з акцентом на науку, технології та інженерію. Є команда молодих людей та професійних педагогів, які розроблять спеціальний теоретичний та практичний підхід до викладання у майбутньому тут мультидисциплін”, – каже депутат.

Читайте також: На Науковій встановлять лавки з підігрівом та нові зупинки громадського транспорту. Локації

“Щодо інфраструктури та безпеки, то уже облаштовано інноваційне освітлення, LED панелі, встановлені стовпці безпеки на кільцях, нові павільйони на платформах, відеонагляд на зупинках громадського транспорту. Працюють WI-FI зони. Також плануємо встановити інтерактивні екрани, які показуватимуть температуру, вологість та іншу додаткову інформацію”, – розповідає Андрій Шевців.