Як виглядатиме льодова арена у Львові. Відеовізуалізація

logo
200530_jak_vigljadatime_lodova_arena_u_lvovi_vid.jpeg


Розпочати будівництво другої черги спорткомплексу «Спартак» планують у грудні 2020 року.Візуалізація ЛМР

Візуалізація ЛМР

На офіційній сторінці спортивного комплексу «Спартак», який будують на вул. Інструментальній, 49 у Львові, з’явилася 3D відеовізуалізація майбутньої льодової арени та офісних багатоповерхівок, будівництво яких розпочнуть у грудні 2020 року.

Відповідні містобудівні умови та обмеження затвердили на засіданні виконавчого комітету ще 6 липня. Згідно з проектом, у другій черзі тут збудують льодову арену та офісні будівлі на 16 поверхів. Відкрити новий спорткомплекс планують у першому кварталі 2019 року.

У межах спорткомплексу облаштують п’ятиповерховий готель, 50-метровий басейн із трибунами, ковзанку, офісні приміщення, центр розвитку дитини з функціями дитсадка, місця для торгівлі та зовнішній паркінг на 120 місць. Площа забудови становить 5,5 гектарів.

Зведення спортивного об’єкта розпочали у 2016 році. Будівництвом займається компанія ТЗОВ «Львівбудмакс-інвест». Згідно з даними системи Youcontrol, фірма зареєстрована у Львові. Її власником є Орест Макогоненко, який водночас є керівником ТРЦ «Роксолана» у центрі Львова. Торговий центр належить доньці та дружині нардепа Ярослава Дубневича Роксолані Дубневич та Наталії Дубневич. Кінцевим бенефеціарним власником ТЗОВ «Львівбудмакс-інвест» також є Наталія Дубневич.

Відеовізуалізація «Spartak»


А поділитися?