Як виглядатиме оновлена бібліотека на вулиці Виговського у Львові. Візуалізація

logo
182498_jak_vigljadatime_onovlena_biblioteka_na_v.jpeg


17 квітня у Львові представили візуалізацію проекту з капітального ремонту приміщення бібліотеки на вулиці Виговського, 79.

Нагадаємо, 7 грудня на сесії ЛМР це приміщення надали в оренду за 1 грн за 1 м2 для Посольства Чеської Республіки в Україні, тож тепер тут буде Чеський дім, який діятиме разом із оновленою бібліотекою -філією №32, – інформує кореспондент сайту 032.ua із посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Відповідно до договору оренди, проект відновлення медіатеки відбудеться у два етапи: спершу відремонтують приміщення, які використовуватиме Чеський дім упродовж 2018 року, а до кінця 2020 з інвестиціями чехів, завершать капітальний ремонт усієї бібліотеки.

Читайте також: Замки Львівщини, які вартує відвідати

Після оновлення, у Чеському домі проводитимуть різноманітні культурні, мистецькі заходи, фестивалі, із залученням чеських театрів та бібліотечного досвіду Чехії.

Додамо, що з пропозицією реалізації проекту до ЛМР звернулися представники Чеського центру, які запропонували інвестувати 2,5 млн грн у ремонт бібліотеки. Договір оренди підписали на 10 років.

Як має виглядати оновлений простір, можете переглянути на зображеннях нижче:


А поділитися?