Як виглядатиме вулиця Римлянина після ремонту. Візуалізація

logo
208056_jak_vigljadatime_vulicja_rimljanina_pislj.jpeg


На реконструкцію вулиці запланували виділити майже 2,4 млн гривень.Вигляд з Митної площі / Інститут просторового розвитку

Вигляд з Митної площі / Інститут просторового розвитку

У Львові визначили переможця тендеру на реконструкцію вулиці Павла Римлянина, що у Личаківському районі. Згідно з сайтом електронних закупівель Prozorro, повідомлення про намір укласти договір отримало ТзОВ «Трансбудторг». Компанія пропонує відремонтувати вулицю за майже 2,4 млн гривень.

Перші два тендери не відбулися через те, що на кожну закупівлю подалась лише одна компанія — ТзОВ «Альтбуд ЛВ», що суперечить тендерному законодавству. Після чого у Личаківській РА, яка є замовником ремонту, вирішили провести переговорну процедуру з трьома учасниками, зокрема ТзОВ «Альтбуд ЛВ», ПП «Мегапромбудімпекс» та ТзОВ «Трансбудторг». Однак, як йдеться у тендерній документації, на переговорах 26 липня з’явилися лише представники ТзОВ «Трансбудторг». 

«Проект готовий давно. Два рази оголошували тендер, не було охочих. Тому зараз ми будемо по прямій угоді укладати договір із підрядником», – розповів у коментарі Tvoemisto.tv голова Личаківської РА Іван Лозинський.

Додамо, що торік у вересні ЛКП «Інститут просторового розвитку» розробив проект реконструкції вулиці Павла Римлянина, що неподалік Митної площі. Згідно з проектом, тут пропонують збільшити кількість зелених насаджень, облаштувати безбар’єрне середовище та фізично унеможливити паркування там, де воно буде заважати руху пішоходів чи авто. Натомість для транспорту тут облаштують паркувальні кишені. 

Вікторія Ейсмунт


А поділитися?