Як жителям Львова зменшити температуру в багатоквартирних будинках

logo


МІСТО

Тепловики розповіли про те, як це зробити правильно


Фото ілюстративне: ЛМР

З огляду на потепління, температура теплоносія, який подається до будинків, буде зменшена. Проте, наголошують тепловики, мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках: відкрити чи закрити подачу теплоносія на будинковому вводі, або ж встановити обладнання, яке буде автоматично регулювати тепло в будинку.

« У нас 98% будинків мають побудинкові прилади обліку, що дозволяє регулювати подачу тепла безпосередньо у себе в будинку й економити кошти. Однак якщо мешканці не знають, як це правильно робити, то «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» готові надати своїх фахівців, які виїдуть на місце і дадуть всі необхідні консультації та роз’яснення», — повідомляють у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За інформацією тепловиків, найпростіший спосіб регулювання подачі теплової енергії безпосередньо в будинках — відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі. Робити це потрібно таким чином:

при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6… +8°С — повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку);
при зниженні температури зовнішнього повітря нижче +6… +8°С подача теплоносія відновлюється.

До слова, часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.