Яка ситуація у Львові: комендантська година, заклик знищувати мітки ворога

logo


Якщо помітили незрозумілі позначки на даху – повідомте на гарячу лінію міста (15-80).

Станом на 17:15 п’ятниці, 25 лютого, у Львові ситуація спокійна, запроваджено комендантську годину. Міська влада закликає перевірити, чи відчинені укриття.

Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.

Також читайте

Він зазначив, що громадський транспорт у Львові курсуватиме до 21:00. Патрульні автом їздитимуть вулицями та повідомлятимуть мешканцям про комендантську годину: “Увага! З 22:00 до 6:00 на вулиці мають право перебувати тільки люди, які працюють у спеціальних підрозділах і забезпечують життєдіяльність міста”. Це необхідно для того, аби розрізнити диверсантів.

“Усі укриття у Львові мають бути відчинені. Про це повідомлені голови ОСББ та управительські компанії. Зараз важливо перевірити, чи відчинені ці приміщення та підготувати їх для тимчасового сховища”, – наголосив міський голова.

“Якщо ви побачите незрозумілі позначки у доступному місці – закривайте їх піском, дошками, смолою. Якщо помітили такі позначки на даху – повідомте на гарячу лінію міста (15-80). Районні адміністрації мають доручення оперативно зафарбовувати будь-які незрозумілі позначки на будинках”, ­– повідомив Садовий.

Він додав, шо всі комунальні та аварійні служби міста працюють у штатному режимі. Світло, вода, газ подаються в будинки без перебоїв. Ліфти працюють. Проте, коли звучить сирена – ліфтом користуватися не можна.